Treningowe wyzwanie AKCJA WAKACJE Tydzień 2

Rozpoczynamy kolejny tydzień naszego wyzwania! Cieszę się, że tak wiele osób je podjęło! Jeżeli się jeszcze zastanawiasz, dołącz do nas koniecznie! Warto!

Mam nadzieję, że rośniemy w siłę i mamy coraz więcej energii i zapału do treningu! Nowy tydzień to nowe wyzwanie, nowy cel do realizacji! Pamiętaj, nie możesz odpuścić! Za daleko już zaszłaś.


Przypominam zasady treningów.

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Wybrałam, moim zdaniem, najbardziej skuteczne, dostępne w Internecie treningi. 

Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty i przy niektórych ćwiczeniach ciężarków lub napełnionych wodą, półlitrowych butelek (ja ćwiczę z butelkami). 

Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu!

Po każdym treningu uśmiechnij się do siebie, bądź z siebie dumna!

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze! 

Załączam Ci playlisty na drugi tydzień. 

Poniedziałek 20.04- Trening 7Wtorek 21.04- Trening 8Środa 22.04- Trening 9Czwartek 23.04- Trening 10Piątek 24.04- Trening 11Sobota 25.04- Trening 12Niedziela 26.04- RESET

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń tydzień.

Daty podane przy każdym treningu to daty sugerowane. Możesz ćwiczyć na początku co dwa dni, Zachowaj jednak kolejność treningów. Nadrabiaj zaległości, jeżeli któregoś dnia odpuścisz i walcz dzielnie razem ze mną!

Motywuj się robiąc sobie zdjęcia po każdym tygodniu, mierz obwody lub nawet stawaj na wadze. Trening połączony ze zdrową, racjonalną dietą przyniesie pewne efekty- nowe, zadbane ciało, którego nie powstydzimy się pokazać na plaży oraz pewność siebie i pełno pozytywnych myśli w głowie!

Buziak ;*

CONVERSATION

6 Komentarze:

 1. Z dzisiejszego treningu podobały mi się najbardziej ćwiczenia z Kaśką i Szymonem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj po raz pierwszy zwątpiłam w siebie. Wczoraj nie miałam możliwości ćwiczyć, dzisiaj rano chciałam się poddać. Wcale nie miałam ochoty ćwiczyć. Ale teraz się zmotywowałam i zrobiłam teraz drugi trening, czyli sobotni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się. że nie przestałaś! Nie opłaca się poddawać kochana! Do wakacji jeszcze sporo czasu! Damy radę osiągnąć wszystko, musimy być silne! <3 Jestem dumna! <3

   Usuń
 3. Bardzo Ci dziękuję :) na pewno damy radę, a Twoje wsparcie, dobre słowo podnosi niesamowicie na duchu. Dziękuję jeszcze raz :*

  OdpowiedzUsuń