PROJEKT PLAŻA- 30 dni do lata- Spalanie i modelowanie

Jedno się kończy, kolejne zaczyna! Nie ma przerwy, nie wolno nam odpuścić! Teraz walczymy, ostatnie chwile do upragnionego lata i otwarcia sezonu plażowego. Warto poświęcić te ostatnie 30 dni na poprawę sylwetki. To naprawdę sporo czasu! Przy regularnych treningach i zdrowym odżywianiu można jeszcze dużo osiągnąć.


Przygotowałam dla Ciebie nowe zestawy treningowe, które udostępnię wraz z początkiem wyzwania. Walkę zaczynamy 1 czerwca. Treningi będą różnorodne, o zmiennej intensywności. Będziemy zarówno spalać, jak i modelować. Starałam się poprzeplatać je tak, aby po dniu ostrzejszego treningu, nastał lżejszy. Ćwiczymy 6 razy w tygodniu, siódmego dnia mamy reset. Odpoczynek jest aktywny- spacer, basen, marsz.

Wiem, że liczysz na efekty. Te na pewno się pojawią. Uwierz w siebie, w swoje możliwości! Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Postaw cel i dąż do niego. Znajdź każdego dnia chwilę dla siebie, czas na trening. Nie tylko ukształtuje on Twoje ciało, ale będzie miał także zbawienny wpływ na umysł, sposób myślenia, postrzegania siebie i otaczającego świata! Uwierz mi na słowo, WARTO!

Zapraszam Cię już dziś, dołącz do nas na Facebooku - PROJEKT PLAŻA - klik.
Tam znajdziesz najświeższe informacje, grupę współwalczących i kopa motywacyjnego.

Pamiętaj, aby osiągną upragniony cel musisz się zdrowo odżywiać. Przypomnij sobie jak:
http://nowecialo-nowezycie.blogspot.com/2015/01/ogromna-czesc-sukcesu-odpowiednia-i.html

Czekaj niecierpliwie, zbieraj siły i do boju!
Buziak ;*

CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz