PROJEKT PLAŻA - Zestawy treningowe

Witam Cię na drodze do wymarzonej figury, którą z pewnością będziesz mogła pochwalić się latem!

Mamy miesiąc, od celu dzieli nas 30 dni. 

Czy damy radę? Musimy! Jak nie my, to kto?

Przygotowałam dla Ciebie zestawy treningowe. Każdy trening trwa 40- 50 minut. W pierwszej połowie każdego zestawu skupimy się na spalaniu, w drugiej na modelowaniu. Nie rezygnuj jednak ani z pierwszej, ani z drugiej części. Pamiętaj, aby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowe, musisz ćwiczyć ponad 30 minut. Dopiero po tym czasie organizm zaczyna spalać swoje rezerwy- tłuszcz. 

Proszę Cię o dwie rzeczy. Po pierwsze, systematyczność. Aby zobaczyć efekty w tak krótkim czasie, musisz sumiennie ćwiczyć 6 razy w tygodniu, przykładać się do każdego zestawu. Wiem, że dla większej części 40 minut to bardzo dużo czasu w ciągu dnia, może ciężko go wygospodarować. Pamiętaj jednak, trening to nie czas stracony! Możesz przecież połączyć go z odpoczynkiem, chwilą dla siebie przy ulubionym serialu czy w rytmie muzyki. Pierwsze, czy drugie podejście na pewno nie będzie łatwe, ale z pewnością będzie warto. 

Druga rzecz, o którą Cię proszę to dieta. Pilnuj jej! Zacznij od prostych czynności- odrzuć słodycze, puste kalorie i napoje słodzone. Pogłębiaj swoją wiedzę na temat odżywiania. Na moim blogu znajdziesz sporo porad na ten temat. W skrócie- 5 posiłków dziennie, zdrowych, regularnie. 

Zasady naszej gry są bardzo proste, ale proszę, przeczytaj przed przystąpieniem do treningów. 

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Wybrałam, moim zdaniem, najbardziej skuteczne, dostępne w Internecie treningi.

Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty i przy niektórych ćwiczeniach ciężarków lub napełnionych wodą, półlitrowych butelek (ja ćwiczę z butelkami).


Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu!


Po każdym treningu uśmiechnij się do siebie, bądź z siebie dumna!


Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!

Oto pierwsze 7 dni naszego wyzwania, Czas start! Walcz o efekty!

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela: RESET 

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń tydzień.
Motywuj się robiąc sobie zdjęcia po każdym tygodniu, mierz obwody lub nawet stawaj na wadze. Trening połączony ze zdrową, racjonalną dietą przyniesie pewne efekty- nowe, zadbane ciało, którego nie powstydzimy się pokazać na plaży oraz pewność siebie i pełno pozytywnych myśli w głowie!

Trzymam kciuki! 
Buziak ;*

CONVERSATION

3 Komentarze:

 1. Piszesz że tłuszcz spala się dopiero po 30 minutach, więc czemu treningi 20, 12 minutowe? Trzeba je powtarzać kilka razy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Treningi ułożone są w playlisty. Widzisz czas pierwszego filmiku, a w playliście jest 3-5 filmików. Zaczynamy od rozgrzewki, kończymy rozciąganiem. Pozdrowionka! :)

   Usuń
 2. A po tygodniu pracy, w niedziele odpoczywamy :D

  OdpowiedzUsuń