Treningowe wyzwanie AKCJA WAKACJE Tydzień 4

Kochana, przepraszam za opóźnienie! Matura i te sprawy... Ale to nic, bo na trening mamy jeszcze dużo czasu. Zaczynamy dziś czwarty tydzień naszego wyzwania. Na pewno widać już mniejsze lub większe efekty. Pamiętaj, że każda z nas jest inna, każda ma inne ciało, które szybciej lub wolniej przyzwyczaja się do zmian! Wiem, że jesteś niecierpliwa, ale warto poczekać na efekty! Na pewno masz już dużo lepszy nastrój, ponieważ potreningowe endorfiny roznoszą się wszędzie!

Jeżeli jeszcze nie zaczęłaś, nie czekaj! Zacznij dziś i zawalcz o lepszą siebie! Możesz zacząć od dzisiejszego treningu lub od początku wyzwania. Wszystko zależy od Ciebie! Spróbuj!

Zasady gry, przypominajka. 


Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Wybrałam, moim zdaniem, najbardziej skuteczne, dostępne w Internecie treningi. 

Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty i przy niektórych ćwiczeniach ciężarków lub napełnionych wodą, półlitrowych butelek (ja ćwiczę z butelkami). 

Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu!

Po każdym treningu uśmiechnij się do siebie, bądź z siebie dumna!

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze! 

Załączam Ci playlisty na czwarty tydzień.Poniedziałek 04.05

Wtorek 05.05
Środa 06.05

Czwartek 07.05
Piątek 08.05Sobota 09.05


Niedziela 10.05 - RESET

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń tydzień.

Daty podane przy każdym treningu to daty sugerowane. Możesz ćwiczyć na początku co dwa dni, Zachowaj jednak kolejność treningów. Nadrabiaj zaległości, jeżeli któregoś dnia odpuścisz i walcz dzielnie razem ze mną!

Motywuj się robiąc sobie zdjęcia po każdym tygodniu, mierz obwody lub nawet stawaj na wadze. Trening połączony ze zdrową, racjonalną dietą przyniesie pewne efekty- nowe, zadbane ciało, którego nie powstydzimy się pokazać na plaży oraz pewność siebie i pełno pozytywnych myśli w głowie!

Przesyłam w pakiecie całusy i mnóstwo endorfin!

Buziak ;*

CONVERSATION

2 Komentarze:

  1. W tym tygodniu zawaliłam :( byłam chora i nie tylko, byłam w rozjazdach i zbyt wiele nie ćwiczyłam. Jedyne co, to pilnowałam diety, jadłam regularnie. Z jednej strony jestem na siebie zła, z drugiej szczerze powiedziawszy miałam taki tydzień gdzie na nic nie miałam siły jak już znalazłam chwilę. Mam nadzieję, że nadchodzący będzie o wiele lepszy.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten, który się zaczął na pewno będzie lepszy. Nie ma co się przeciążać podczas choroby, trening może tylko nas dodatkowo załatwić. Nie martw się! W tym tygodniu damy radę! <3

      Usuń