Treningowe wyzwanie AKCJA WAKACJE Tydzień 5

Minął miesiąc wspólnej walki! Jak się czujecie? Jak pierwsze efekty? Coś tam się na pewno wydarzyło! Pamiętaj, że sama możesz ich nie zauważyć, w końcu w lustrze "mijasz się ze sobą" każdego dnia.
Do końca obecnego wyzwania zostały nam 3 tygodnie. Na czerwiec szykuję coś innego, specjalnego.

Jeżeli jeszcze nie zaczęłaś, nie czekaj! Zacznij dziś i zawalcz o lepszą siebie! Możesz zacząć od dzisiejszego treningu lub od początku wyzwania. Wszystko zależy od Ciebie! Spróbuj!

Zasady treningów


Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Wybrałam, moim zdaniem, najbardziej skuteczne, dostępne w Internecie treningi. 

Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty i przy niektórych ćwiczeniach ciężarków lub napełnionych wodą, półlitrowych butelek (ja ćwiczę z butelkami). 

Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu!

Po każdym treningu uśmiechnij się do siebie, bądź z siebie dumna!

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze! 

Załączam Ci playlisty na piąty tydzień.

Poniedziałek 11.05- Trening 7Wtorek 12.05- Trening 8Środa 13.05- Trening 9Czwartek 14.05- Trening 10Piątek 15.05- Trening 11Sobota 16.05- Trening 12
Niedziela 17.05- RESET

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń tydzień.

Daty podane przy każdym treningu to daty sugerowane. Możesz ćwiczyć na początku co dwa dni, Zachowaj jednak kolejność treningów. Nadrabiaj zaległości, jeżeli któregoś dnia odpuścisz i walcz dzielnie razem ze mną!

Motywuj się robiąc sobie zdjęcia po każdym tygodniu, mierz obwody lub nawet stawaj na wadze. Trening połączony ze zdrową, racjonalną dietą przyniesie pewne efekty- nowe, zadbane ciało, którego nie powstydzimy się pokazać na plaży oraz pewność siebie i pełno pozytywnych myśli w głowie!

Przesyłam w pakiecie całusy i mnóstwo endorfin!

Buziak ;*

CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz