Treningowe wyzwanie AKCJA WAKACJE Tydzień 7

Ostatni tydzień TEGO wyzwania! Nie odpuszczaj teraz! Pamiętaj- jeden trening to jeden krok bliżej do upragnionej sylwetki. Nie cofaj się, pewnie biegnij sprintem do przodu. Nie oglądaj się na innych, spełniaj swoje marzenia i bądź konsekwentna.

Ostatnie 6 treningów przed nami. Od 1 czerwca zaczynamy coś nowego, trochę innego. Teraz nie możesz się poddać! Dokończ to, co razem zaczęłyśmy.

Zasady treningów


Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Wybrałam, moim zdaniem, najbardziej skuteczne, dostępne w Internecie treningi. 

Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty i przy niektórych ćwiczeniach ciężarków lub napełnionych wodą, półlitrowych butelek (ja ćwiczę z butelkami). 

Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu!

Po każdym treningu uśmiechnij się do siebie, bądź z siebie dumna!

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze! 

Załączam Ci playlisty na siódmy tydzień.


Poniedziałek 25.05

Wtorek 26.05 - zaproś mamę na spacer lub wspólny trening :)
Środa 27.05

Czwartek 28.05
Piątek 29.05Sobota 30.05


Niedziela 31.05 - RESET

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń tydzień.

Daty podane przy każdym treningu to daty sugerowane. Możesz ćwiczyć na początku co dwa dni, Zachowaj jednak kolejność treningów. Nadrabiaj zaległości, jeżeli któregoś dnia odpuścisz i walcz dzielnie razem ze mną!

Motywuj się robiąc sobie zdjęcia po każdym tygodniu, mierz obwody lub nawet stawaj na wadze. Trening połączony ze zdrową, racjonalną dietą przyniesie pewne efekty- nowe, zadbane ciało, którego nie powstydzimy się pokazać na plaży oraz pewność siebie i pełno pozytywnych myśli w głowie!

Przesyłam w pakiecie całusy i mnóstwo endorfin! Czekam na Twoje efekty!

Mało Ci? Czujesz niedosyt? Zajrzyj do postów o treningach na poszczególne partie ciała.
Załączam linki:
http://nowecialo-nowezycie.blogspot.com/2015/05/cwiczenia-na-zgrabne-nogi-na-kazdy.html
http://nowecialo-nowezycie.blogspot.com/2015/05/cwiczenia-na-brzuch-na-kazdy-dzien.html

Buziak ;*

CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz