Wygrane zakupy- ADIDAS #mygirls

Dziś kilka słów o moich wygranych zakupach w sklepie Adidas w Złotych Tarasach w Warszawie. Wraz z trzema innymi zwyciężczyniami punktualnie o 10:00 rozpoczęłyśmy zakupowe szaleństwo. Towarzyszyła nam w nim Jessica Mercedes. Blogerka doradzała nam w zakupach, obmyślała nasze stylizacje na sobotni trening i dzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi najnowszych trendów w modzie sportowej.


www.jemerced.com / fot. K. Adamek

Każda z #mygirls miała do dyspozycji 1600 zł. Mogłyśmy wydać te pieniądze na odzież sportową, treningową, zarówno z najnowszych, jak i przecenionych kolekcji. Myślę, że rozsądnie rozdysponowałam tę kwotę. Zakupiłam dwie bluzy wielofunkcyjne, buty do fitnessu, legginsy, koszulkę oraz top sportowy. W kolejnych postach będę zamieszczać mini recenzje produktów. 

www.jemerced.com / fot. K. Adamek

Godziny spędzone w sklepie minęły bardzo szybko. Cudowna Jess dawała na każdym kroku dobre rady i wnosiła mnóstwo pozytywnej energii. Z dziewczynami szybko znalazłyśmy nić porozumienia i wspaniale się bawiłyśmy biegając po sklepie i mierząc kolejne ubrania. 

www.jemerced.com / fot. K. Adamek

Zmierzyłam mnóstwo topów, legginsów, koszulek, butów, aż wreszcie odnalazłam zestaw idealny. Nie było łatwo, gdyż każda mierzona rzecz pasowała i prezentowała się cudownie. 

fot. K. Adamek
Po zakupach i chwili odpoczynku zostałyśmy zaproszone na kolację do restauracji Flaming & Co. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Rozmawiałyśmy z Jessi i przedstawicielkami marki Adidas na przeróżne tematy, wspólnie pośmiałyśmy się i omówiłyśmy plan działania na sobotę. 

www.jemerced.com / fot. K. Adamek
Weekend spędzony w stolicy był dla mnie wspaniałym przeżyciem. Cieszę się, że miałam okazję poznać Jessicę osobiście. To bardzo sympatyczna i szczera dziewczyna, która swoim przykładem udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeżeli czegoś pragniemy. Dziękuję Jess i marce Adidas za wspaniałe chwile w Warszawie oraz pozostałym #mygirls za wspólnie spędzony czas.

www.jemerced.com / fot. K. Adamek
www.jemerced.com / fot. K. Adamek
www.jemerced.com / fot. K. Adamek
www.jemerced.com / fot. K. Adamek
Relacja z sobotniego treningu jest TUTAJ!

Pamiętajcie, warto próbować, brać udział w konkursach i sprawdzać swoje możliwości. Szczęście jest po Waszej stronie. Trzeba tylko dać mu szansę!

Buziak! ;*

CONVERSATION

3 Komentarze:

 1. zazdroszczę Ci, że wygrałaś ten konkurs! a tak myślałam, czy by nie wziąć w nim udziału...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam Ci już, że jeżeli jesteś pełnoletnia, nic nie stało na przeszkodzie. Zawsze warto próbować, aby potem nie żałować i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Tu nie ma co zazdrościć! :)

   Usuń
  2. Gorzej, że mam tylko 15 lat...

   Usuń