Dziękuję!Kiedy mój chłopak na koniec lutego zachęcił mnie do rozpoczęcia przygody z blogiem, nie byłam przekonana. Dałam jednak szansę temu szalonemu pomysłowi.  Stwierdziłam, że nawet jeżeli nikt nie będzie go czytał, będzie to taki mój pamiętnik, który pozwoli utrwalić ciężkie chwile walki i coś, czym będę mogła motywować się przy kiepskim nastroju.

Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Jeżeli moja historia zmotywuje jedną osobę, będę mogła być z siebie jeszcze bardziej dumna. Być może ktoś tu trafi i moje wpisy mu pomogą.

Wydarzyło się jednak coś magicznego. Codziennie bloga czyta wiele osób, pojawiają się komentarze. Niedawno stuknęło ponad 300 000 wyświetleń! 

Chciałabym podziękować za to, że jesteś. Za każdą dobrą myśl, uśmiech po przeczytaniu mojego tekstu, za każdy komentarz, który dodaje mi mnóstwo odwagi i chęci do działania. Dziękuję też za konstruktywną krytykę, z którą kilka razy się zetknęłam.

Teraz blog to ważna część mojego życia. Pisanie tutaj i codzienna aktywność na Instagramie dodaje mi energii i motywacji. Dzięki pisaniu poznałam mnóstwo cudownych osób. Dziękuję!

Obiecuję poprawić wszystkie niedociągnięcia i każdego dnia starać się jeszcze bardziej!

Raz jeszcze- dziękuję!

Buziak ;*

CONVERSATION

3 Komentarze:

  1. Gratuluję! Sama zaczęłam prowadzić bloga w lutym, ale o takiej ilości wyświetleń moge tylko pomarzyć! Tak trzymaj! Podzrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję Ci Martynko z całego serca i życzę coraz więcej sukcesów! Zaraz będziesz pewnie w czołówkach najlepszych blogerów, a przynajmniej tego tobie życzę <3 Miło ci zazdroszczę tego, że firmy podpisują z tobą kontrakty, bo to widać, że kogoś interesuje to co piszesz na tym blogu ;) Pracuj i motywuj dalej, z poważaniem twoja czytelniczka ;)
    http://healthy-beauty-lifestyle.blogspot.com/ - a to jest mój blog o zdrowym trybie życia oraz o odcudzaniu. można tam też znaleźć coś omodzie i urodzie :D taki misz masz ;) mam nadzieję, że wpadniesz ;)

    OdpowiedzUsuń