Piękna Ty 2016- Tydzień 8


Czas ucieka mi przez palce. Na nowo muszę się zorganizować. Ośmiogodzinne zajęcia kursu i codzienne pobudki o 5:30 dają w kość. Choroba też nie oszczędza. Mimo wszystko mam dla Was oczekiwane (tak myślę!) playlisty na kolejny wspólny tydzień.

Rozpoczynamy ósmą część zmagań. To oznacza pomiary! Po zakończonym tygodniu chwytaj centymetr lub stań na wadze. Zrób kontrolne zdjęcie i sprawdź sama swoje wyniki. Pamiętaj, że każda z nas jest inna. Tempo zrzucania kilogramów też będzie zróżnicowane. Jedna będzie miała duże zróżnicowanie wagi na początku, potem przestój, a innej początek będzie szedł opornie. Niczym się nie martw! Jesteś wyjątkowa i tyle w temacie!

Przypominam, że nie ma już zróżnicowania na poziomy. Jeżeli chcesz podwyższyć swoją poprzeczkę, dołącz do wyzwania przysiadowego. Jeżeli już je rozpoczęłaś, za nic nie odpuszczaj! Walcz!

Nie wiesz o co chodzi? Chcesz dołączyć do naszej zabawy?

Jeżeli masz ochotę poznać nasze wydarzenie "Piękna Ty 2016" od podstaw, zapraszam Cię TUTAJ. Listę zakupów koniecznych do przygotowania zdrowych posiłków znajdziesz tutaj - LISTA ZAKUPÓW, natomiast najważniejsze zasady, których musisz przestrzegać chcąc się zdrowo odżywiać spisałam w tym POŚCIE.

Wszystko jest gotowe, brakuje nam już tylko Ciebie!

Jeszcze tylko przypomnę reguły gry:

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy!
Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening!Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!

Zaczynamy ósmy tydzień:

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

CZWARTEK:


PIĄTEK:

SOBOTA:


NIEDZIELA: RESET

Reset zaplanowałam standardowo na niedzielę, wiem, że wiele z Was wtedy odpoczywa. Jeżeli innego dnia wypadnie Ci trening, nadrób go właśnie dziś. Jeżeli treningi wykonujesz zgodnie z planem, wybierz się na spacer i odpręż się. Przygotuj się na kolejny, pełen treningowych wrażeń
tydzień.

Masz swoje ulubione trenerki lub zestawy? Pisz w komentarzu- na pewno uwzględnię Twoje propozycje układając kolejne treningi. Czekam!

Trzymam mocno kciuki! Na pewno sobie poradzisz! 

Buziak ;*


CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz