Piękna Ty 2016- Tydzień 9

Zaczynamy dziewiąty tydzień naszego wyzwania! Czas biegnie jak szalony. Niedawno zaczynałyśmy, a już dwa miesiące walki za nami! Najważniejsze, że nie odpuszczasz. Efekty na pewno już są, a z dnia na dzień będą większe i większe. Pochwal się nimi koniecznie, czekam na Twoją wiadomość!


Mimo wszystko wyzwanie trwa dalej. Nowy tydzień i kolejne treningi do pokonania. Czeka nas świetna zabawa, która przyniesie wyczekiwane efekty!

Chcesz do nas dołączyć? Pokonać wymówki, jesienną chandrę i samą siebie? Zapraszam serdecznie!
TUTAJ dowiesz się o co dokładnie chodzi. Listę zakupów koniecznych do przygotowania zdrowych posiłków znajdziesz tutaj - LISTA ZAKUPÓW, natomiast najważniejsze zasady, których musisz przestrzegać chcąc się zdrowo odżywiać spisałam w tym POŚCIE.

Krótko o zasadach treningów:
Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różne trenerki przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening!Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!
Czas start!

PONIEDZIAŁEK:



WTOREK: 


ŚRODA:



CZWARTEK:



PIĄTEK:


SOBOTA:

NIEDZIELA: Reset

Czas odpoczynku zaplanowałam na niedzielę. To nie znaczy, że nie może być ona dniem aktywnym! Możesz nadrobić treningi, jeżeli któregoś dnia w ciągu tygodnia nie znalazłaś czasu.

Jak pewnie zauważyłaś wracamy w tym tygodniu do Mel B, Gym Break'a i Natali Gackiej. Te zestawy cieszyły się największą popularnością.

Czekam na Twoje efekty! Dobrej zabawy!

Buziak ;*

CONVERSATION

3 Komentarze: