Nowa sukienka na Sylwestra 2015- wydarzenie

Część zauważyła brak playlist w tym tygodniu. Słuszna uwaga. Dlaczego tak się stało? Bo zgodnie z planem mamy tydzień przerwy, regeneracji, odpoczynku. Tym, które intensywnie przykładają się do wyzwania, taka przerwa na pewno pomoże i dodatkowo podkręci efekty.

Cytując opis wydarzenia z poprzednich postów: "Pierwszy etap do treningi ogólne, angażujące całe ciało. Ostatni tydzień października to przewidziany odpoczynek. Od 2 listopada zaczynamy mocno spalać. W grudniu modelujemy ciało."Bierzemy się do ostrej pracy. Start: 2 listopada. Zaczynamy od intensywnego pozbywania się niechcianej tkanki tłuszczowej. Jej miejsce zastąpią na pewno endorfiny i mnóstwo dobrej energii po każdym treningu. 

Na Facebooku powstało już nowe wydarzenie. Znajdziesz nas TUTAJ, Dołączaj i daj innym motywujący kopniak. Zapraszaj znajomych i walcz z nami o nową, lepszą siebie. 

Trening to nie wszytsko. Zadbaj też o swój talerz. Listę zakupów znajdziesz: TUTAJ- LISTA ZAKUPÓW, natomiast zasady zdrowego odżywiania TU- ZASADY ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Dasz radę! Pierwsze playlisty w najbliższy poniedziałek. 

Buziak ;*

CONVERSATION

6 Komentarze:

 1. Czekam na 2listopada!

  OdpowiedzUsuń
 2. O, cudnie, nie mogę się doczekać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. na razie ćwiczę z Jillian Michaels, ale może 2 listopada dołączę, bo naprawdę mam co spalać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Podłączam się, właśnie planowałam powrócić do intensywnych treningów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super, na pewno dołączę! :) myślisz, że takie ćwiczenia w domu dają taki sam efekt co siłownia ? ostatnio mam brak jakiejkolwiek motywacji i ciągle wydaje mi się, że takie ćwiczenia w domu nic nie dają...

  OdpowiedzUsuń