Nowa sukienka na Sylwestra 2015- Tydzień 5 i 6 (MODELOWANIE)

Kolejny wspólny miesiąc minął błyskawicznie. Cztery tygodnie mocnego spalania mamy już za sobą. Czas na coś innego. Ostatni miesiąc wyzwania to czas na modelowanie. Oczywiście- spalać też będziemy, ale jak sama zauważysz, mniej a intensywniej.


W każdym tygodniu proponuję Ci kompleksowy trening na całe ciało. Jednego dnia nacisk kładziemy na ramiona i pośladki, innego na nogi i brzuch itp. Myślę, że to dobra opcja i w ten sposób zapobiegniemy przetrenowaniu poszczególnych partii. 

Niech każdy zaliczony trening pcha Cię do przodu! Pamiętaj, dlaczego to robisz! Nic nie dzieje się bez przyczyny. W ciągu miesiąca na pewno pojawią się zauważalne zmiany. Jak nie zaczniesz, nie przekonasz się! Nie masz nic do stracenia, zyskać możesz całkiem sporo! 

Standardowo załączam Ci także zasady treningów. Przeczytaj koniecznie przez wykonaniem pierwszej playlisty. 

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różni trenerzy przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening!Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!

Treningi (30.11- 13.12)
PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:
ŚRODA:

CZWARTEK:


PIĄTEK:


SOBOTA:

NIEDZIELA: Reset, czas na przygotowanie na kolejny tydzień pełen wyzwań. 

Pamiętaj, pracujesz na swoje efekty! Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Zrób sobie przedświąteczny prezent i nie odpuszczaj!Jeżeli masz jakieś pytania- śmiało. Znajdziesz mnie na: FacebookInstagram, e-mailMożesz napisać też komentarz bezpośrednio pod postem.

Buziak ;* CONVERSATION

3 Komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam problem,ćwiczę codziennie.Ale nie mam żadnych efektów ponieważ za dużo jem,szczególnie słodyczy i niezdrowych przekąsek.Po prostu nie umiem z nich zrezygnować,a tak bardzo chcę być szczupła.Co robić :( ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmniejsz ilości. I powoli rezygnuj. Na początku odrzuć np. chipsy, potem coś innego itd. Jeżeli jest coś, co uwielbiasz, zostaw to sobie. Zmniejsz ilość. Drugim sposobem, który na mnie zawsze działa, jest obiecanie sobie jakiejś nagrody jak wytrzymam z danym postanowieniem.

   Usuń