Nowa Sukienka na Sylwestra 2015 - FINAŁ

Przed nami ostatnie tygodnie, a w sumie to nawet półtora tygodnia... Czas biegnie szybciej, niż byśmy tego chciały. Czas na ostatnie poprawki przed sylwestrowym wieczorem. Jeżeli ćwiczysz ze mną, nie martw się. Od stycznia bierzemy się za spalanie i realizację Twoich postanowień noworocznych!

Nasze ostatnie dwa tygodnie to przede wszystkim modelowanie z odrobiną ćwiczeń na spalanie. Mała zmiana szykuje się od 24.12- 16.12 oraz 31.12 z powodu Świąt i wyczekiwanego Sylwestra. Wiem, że niewiele osób znajdzie wtedy czas na trening, sama nie wiem czy go znajdę. Aby i Ciebie i siebie zmobilizować, na te dni proponuję krótkie, dwudziestominutowe zestawy, które podkręcą Twój metabolizm i wprawią Cię w jeszcze lepszy nastrój.

Standardowo załączam Ci także zasady treningów. Przeczytaj koniecznie przez wykonaniem pierwszej playlisty. 

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różni trenerzy przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening!Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!
TRENINGI:

PONIEDZIAŁEK (14., 21., 28.12) 


WTOREK (15., 22.,29.12)


ŚRODA (16., 23., 30.12)


CZWARTEK (17.12)


CZWARTEK (24.,31.12)
 Trening lub długi spacer.

PIĄTEK (18.12)


PIĄTEK (25.12)
 Trening lub długi spacer.

SOBOTA (19.12)


SOBOTA (26.12) Trening lub długi spacer.


NIEDZIELA (27.12) Odpoczynek.

Dziękuję Ci serdecznie, że dotrwałaś ze mną do końca. Mam nadzieję, że za pracą włożoną w treningi, poszły efekty. Bądź z siebie dumna i pielęgnuj ten piękny nawyk aktywności fizycznej. Zapraszam Cię już teraz do udziału w kolejnych wydarzeniach. 

Buziak ;*

CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz