Z miłości do siebie

Nowy Rok, wir postanowień, w głowie nowe wyzwania, nowe cele. Obiecałaś sobie, że tym razem wytrwasz? Pomogę Ci.


Razem z Adą (BLOG) otwieramy nowy projekt. Tym razem w działaniu nie będę sama. Ada dba o zdrowy styl życia. Sama nie ma problemów z wagą i pomóc chce osobom, które są szczupłe i nie wiedzą jak zabrać się za kształtowanie swojej sylwetki.

Ja natomiast pomogę Tobie. Jeżeli chcesz zgubić kilka kilogramów, pokochać siebie na nowo i dać sobie kolejną szansę- trafiłaś idealnie.

Wydarzenie rozpoczynamy wraz z pierwszym dniem Nowego Roku. Potrwa ono do 14 lutego. Walentynki to dzień okazywania miłości. W tym roku uczuciem masz obdarzyć siebie samą! Wchodzisz w to?

Czekają na Ciebie odpowiednio dobrane treningi. Do dyspozycji masz  dwa typy zestawów. W jednym będzie więcej ćwiczeń ćwiczeń nastawionych na spalanie tkanki tłuszczowej, a drugim przewaga ćwiczeń modelujących.

Co dwa tygodnie na blogu znajdziesz nową porcję motywacji i nowe playlisty. Razem z Adą zadbamy o Twój sukces. W wydarzeniu na Facebooku znajdziesz listę niezbędnych zakupów, propozycje posiłków i dobrą energię każdego dnia.

WYDARZENIE FACEBOOK- DOŁĄCZAJ!

Nie wahaj się! Dołącz do nas i zrealizuj noworoczne postanowienia! Trzymamy kciuki!

Buziak ;*

CONVERSATION

11 Komentarze:

 1. A co robić przez te dwa tygodnie kiedy czeka się na następną playliste? Po prostu wykonywać tą playliste, która ostatnio była dodana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co dwa tygodnie beda wrzucane playlisty na kazdy dzien tych dwoch tygodni. :) co dwa tygodnie po prostu bede uaktualniac, zeby nie dac za duzo na raz :)

   Usuń
 2. Hmmm świetna akcja, dołączam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział, Twoje wydarzenia są świetne, a we dwie zmotywujecie mnie podwójnie ☺ Czas w końcu zrealizować te noworoczne postanowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku! Oby był lepszy od poprzedniego! zdrowia, spełnienia marzeń i wytrwałości w realizowaniu postanowień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się,że teraz wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Będę stawiać na ćwiczenia modelujące,bo nie mam czego zrzucać,dlatego ten pomysł bardzo mi się spodobał :) !!!

   Usuń
 6. Nie wiem co ćwiczyć bo jestem szczupła ale mam jakiś boczki i dużo cellulitu i jak postawię na ćwiczenia modelujące to chyba nie zginą te niedoskonałości

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń