Z miłości do siebie- treningi 1

Zabieramy się do pracy! Najwyższy czas! Data na którą czekałyśmy nadeszła. Mamy 1 stycznia. Nowy Rok i nowy początek. Tym razem wypełnimy razem wszystkie noworoczne postanowienia. Aby pomóc Ci w spełnianiu marzeń, zaprosiłam Cię do udziału w najnowszym wydarzeniu. Czas zacząć działać i przekuć plany w czyny.Szczegóły wydarzenia  znajdziesz w poprzednim wpisie- TUTAJ
Dołącz do nas na Facebooku- Z MIŁOŚCI DO SIEBIE

Zgodnie w obietnicą mam dla Ciebie dwa typy treningów, zależnie od tego, na czym Ci zależy. 
Pierwsza grupa to zestawy sprzyjające spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, a drugie- modelowaniu.

Ćwiczymy 6 dni w każdym tygodniu. Jeżeli to dla Ciebie za dużo, ćwicz na początku co drugi dzień. Możesz też mieszać ćwiczenia i co drugi dzień zmieniać zestaw. Raz intensywnie spalać, raz modelować. Sama zdecyduj też o dniu, w którym odpoczniesz. Reset jest bardzo ważny, więc nie zapominaj o nim! 

Ćwiczymy te same treningi przez dwa tygodnie.

Przed pierwszym treningiem zapoznaj się z krótką listą zasad:
Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różni trenerzy przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening! Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!
A oto one:
ZESTAWY NA INTENSYWNE SPALANIE: 

1)
2)
3)
4)
5)
6)

ZESTAWY NA MODELOWANIE:

1)

2)
3)
4)
5)
6)

Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki! Podczas treningów połączę z Tobą swoje siły! Nie trać motywacji i spełnij marzenia!

Buziak ;*

CONVERSATION

10 Komentarze:

 1. Wczoraj jeszcze leczyłam kaca, ale dzisiaj odpalam pierwsze treningi! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A co myślisz o metamorfozie Ewy? Wpływa bardziej na spalanie czy modelowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo w niej ćwiczeń i na to i na to. To taki kompleksowy trening. :)

   Usuń
 3. Hej Martyno! Jestem ciekawa na jaki półmaraton się wybierasz? Powiesz mi? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy lepiej najpierw wykonywac same cwiczenie na spalanie tkanki tłuszczowej, a potem modelować ? Czy moze lepiej i te i te ćwiczenia na raz ? :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalezy jak się czujesz kondycyjnie :) jeżeli Twoim celem jest zrzucenie kg i dajesz radę to możesz robić codziennie na spalanie. :)

   Usuń
 5. Ćwiczę z Wami dziewczyny :) mam pytanie czy w każdym tygodniu będzie tabata bądź jej elementy? Wiem, że są to bardzo dobre ćwiczenia na spalanie, ale niestety nie mogę ich wykonywać z powodów zdrowotnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niecodziennie :) zastąp ją truchtem w miejscu na zmianę z pajacykami :) Dobrze, że jesteś!

   Usuń