Blog Roku

Trzeba próbować, prawda? Ile razy już czytałaś to na moim blogu? Aby teorię poprzeć czynem i ja postanowiłam spróbować swoich sił na nowym polu, a mianowicie w konkursie na Blog Roku. Wiem, że w kategorii Styl życia znajduje się na pewno mnóstwo blogów lepszych i popularniejszych od mojego, ale w sumie co mi szkodzi? To tylko konkurs.


Jeżeli masz ochotę wesprzeć moje działania i pomóc mi w tym przedsięwzięciu mam do Ciebie prośbę. Jeżeli masz złotówkę i 23 grosze na koncie i chciałabyś przeznaczyć tę sumkę na szczytny cel, będziesz mieć ku temu okazję. 23 lutego rozpoczyna się głosowanie SMS na najlepsze bogi, które stanowić będzie pierwszy etap konkursu. Nie zachęcałabym Cię, gdyby pieniążki szły na byle co. Cały dochód z głosowania przeznaczony będzie jednak na cele Fundacji Dziecięca Fantazja. Spełnia ona marzenia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

Szczegóły głosowania podam w najbliższym czasie, bo rozpoczyna się ono dopiero za kilka dni i potrwa do 1 marca. Już teraz możesz jednak trzymać za mnie kciuki!Buziak ;*

CONVERSATION

2 Komentarze: