Z miłości do siebie- treningi 3

Ostatnie dwa tygodnie wspólnych zmagań w naszym wyzwaniu!  Jak się trzymacie? Ja pierwszy miesiąc tego roku zaliczam do jak najbardziej udanych. Mam nadzieję, że Ciebie też ogarnia duma! Czas teraz pokazać na ostatnie szlify przed Walentynkami! Nie myśl jednak, że dam Ci już spokój. Nowe wyzwanie już zaplanowane.


Tymczasem daj z siebie wszystko! Pokaż na co Cię stać, a wiem, że stać Cię na bardzo dużo!

Tradycyjnie już- 5 kompletów na spalanie i 5 na modelowanie. Wybieraj!

Każdy trening składa się z kilku filmików, ułożonych w playlistę. Nic nie musisz przełączać. Różni trenerzy przedstawią Ci różne ćwiczenia. Nie ma nudy! Potrzebujesz jedynie sportowych butów, wygodnego stroju, ręcznika/maty, czasami krzesła i ciężarków (lub butelek napełnionych wodą).Są zestawy łatwiejsze i zestawy trudniejsze. Spróbuj wykonać każde ćwiczenie. Jeżeli okaże się ponad Twoje siły, skacz pajace, intensywnie maszeruj, biegnij w miejscu, rób przysiady, brzuszki... Nie zatrzymuj się! Nie trać cennego czasu! Proszę Cię, nie poddawaj się, zanim nie osiągniesz celu, którym, jest dokończony trening! Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, nie jesteś pewna, czy możesz wykonywać dane ćwiczenie, skontaktuj się z lekarzem i się upewnij. Zdrowie jest najważniejsze!

SPALANIE:

1)
2)
3)
4)
5)
6)

MODELOWANIE:
1)
2)
3)
4)
5)
6)


Szczegóły wydarzenia  znajdziesz w poprzednim wpisie- TUTAJ
Dołącz do nas na Facebooku- Z MIŁOŚCI DO SIEBIE

Liczę na Ciebie w tych tygodniach, daj znać jak sobie radzisz! 

W razie pytań znajdziesz mnie na Facebooku: Nowe ciało - nowe życie i Instagramie: @martynaagab. Możesz napisać także maila na adres martyna.gabrych@gmail.com

Buziak ;*

CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz