Trenuję- Pomagam #1 otwarty trening w Poznaniu

W sobotę 7 maja w Poznaniu odbył się #1 otwarty trening Fundacji Trenuję- Pomagam, który wraz z Ewą z Fit jest Git miałam okazję współorganizować i poprowadzić.
Propozycję Fundacji przyjęłyśmy natychmiast. Z upływem czasu pojawiały się mniejsze lub większe wątpliwości. W końcu nie miałyśmy zbyt wielu doświadczeń. Wiedziałyśmy jedno- trening na pewno będzie świetną zabawą! Pogoda dopisała, a uczestnicy punktualnie o 11:00 stawili się nad Jeziorem Rusałka. Uśmiechnięci rozpoczęliśmy zaplanowany trening grupowym biegiem dookoła pięknej Rusałki. 3,5 km we wspaniałym towarzystwie minęło bardzo szybko. Mieliśmy okazję lepiej się poznać, porozmawiać i jeszcze bardziej zmotywować do walki. Sport tak świetnie integruje. Wszyscy od razu odnaleźliśmy wspólny język. Czas upłynął bardzo szybko, za szybko. Uwierzcie mi na słowo, to towarzystwo jest zawsze wyznacznikiem dobrej zabawy!Po biegu i uzupełnieniu płynów- wód od Power Water's, które dostarczyła nam Kinga z Fit Duet rozpoczął się trening właściwy. Była prawdziwa moc, tysiące spalonych kalorii i mnóstwo dobrej energii! Mocny wycisk, który zafundowałyśmy z Ewą dał się we znaki nie tylko uczestnikom, ale także nam- endorfinowe szaleństwo. Po treningu nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, chwile rozmowy i odpoczynek. Trening przeszedł do historii. 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę! Mamy nadzieję, że naprawdę się Wam podobało i nie opuście kolejnego, wspólnego wydarzenia, które już planujemy. Zarażajcie dobrą energią i zachęćcie znajomych do udziału w kolejnym treningu! 

Dziękujemy także za mnóstwo ciepłych słów, które spłynęły bezpośrednio do nas oraz do Fundacji. Nawet nie wiecie, jaka to ogromna motywacja do działania!

Buziak ;*CONVERSATION

0 Komentarze:

Prześlij komentarz