Podsumowanie czerwca

Każdy miesiąc staram się Ci tutaj nakreślić. I Tobie i sobie. Dzięki temu mam chwilę refleksji nad tym, ile udało mi się zdziałać. Nie ukrywam tego, że zawsze jestem z siebie bardzo duma. Wiem, że dałam z siebie wszystko i przepełnia mnie satysfakcja.


Czerwiec był bardzo intensywnym miesiącem. Na studiach istny kosmos, a jak wiadomo, im więcej nauki tym więcej czasu na treningi i inne przyjemności. Sesja zakończyła się jednak sukcesem, wszystkie przedmioty udało się zaliczyć w pierwszym terminie.Rzuciłam nam obu małe wyzwanie na czerwiec: Ostatnia prosta do wakacji! Miał być miesiąc bez słodyczy i innych głupot, pełen treningów zarówno porannych, jak i wieczornych. Pokonały mnie tylko ciasteczka Oreo prosto z Anglii po egzaminie z gramatyki, który delikatnie rzec ujmując, przerósł trochę moje oczekiwania. Do tego doszły te dni, więc czuję się w pełni usprawiedliwiona. 
Jeżeli chodzi o treningi poranne, to na początku wydawały mi się po prostu nie do przejścia. Szybko jednak je polubiłam, bo dawały mnóstwo energii na cały dzień i świetnie rozbudzały organizm. Wystarczyło zmienić nastawienie! Myślę, że sprostałam wyzwaniu, które sama sobie narzuciłam!

Poza tym w czerwcu działo się całkiem sporo. Już w Dzień Dziecka miałam zaszczyt poprowadzić trening otwarty w moim liceum, podczas zawodów związanych z kulturystyką. Część grupy walczyła o miejsca na podium w wyciskaniu sztangi, część trenowała ze mną i walczyła do ostatniej kropli potu. Było warto, prawda? Nie wiem tylko gdzie zaginęły w akcji zdjęcia. Postaram się je tu dorzucić.

Bieg Kolorów, czyli najszczęśliwsze 5 km w życiu... Opisywałam to świetne wydarzenie TUTAJ. Było niesamowicie, atmosfera nie do opisania. Szczerze polecam każdemu! Nie tylko wprawionym w zawody biegaczom, ale także wszystkim, którzy po prostu chcą coś przeżyć i pobawić się w pozytywnie nakręconym towarzystwie.Tydzień po biegu miałam wraz z Ewą z Fit jest Git okazję brać udział w treningu bokserskim na zaproszenie Akademii Boksu Krzysztofa Chudeckiego. Bardzo fajnie było spróbować czegoś nowego! Nieźle się zmęczyłam.W czerwcu udało mi się także ustanowić biegową życiówkę na 10 km. 57 minut to pewnie dla niektórych nadal żółwie tempo, ale dla mnie to naprawdę niezły wyczyn z którego jestem dumna!
W sumie w ciągu miesiąca wybiegałam prawie 65 km, więc norma zachowana.Druga połowa czerwca była dla mnie bardzo trudna. Sesja wymęczyła mnie bardziej niż przypuszczałam. Nauka, jedzenie, nauka, trening, nauka, sen... I tak przez ostatnie dwa tygodnie. Na szczęście było, minęło.

Jakie plany na lipiec? Odpoczynek i czytanie książek oraz znalezienie czasu na blogowanie. Rozważam zakup karnetu na siłownię, aby móc dawać z siebie 200% w klimatyzowanym pomieszczeniu, jak tylko będę w Poznaniu. Może będzie to dodatkowa motywacja?  Powinnam spróbować czegoś nowego? Szykuje się także sporo wyjazdów, więc będzie bardzo intensywnie.

A Ty jakie masz plany na wakacje? Mam nadzieję, że nie odpuścisz nawet w tym trudnym sezonie.

Buziak ;*CONVERSATION

5 Komentarze:

 1. Kochana, spróbuj siłowni koniecznie! Ja już po pierwszym razie się zakochałam, więc myślę, że i u Ciebie szansa na nową miłość! :P Na pewno na ogrom motywacji! Wyzwanie czerwcowe było mega, może nie dałam z siebie 100%, ale dużo się zmieniło na plus i jestem z siebie bardzo dumna! Ostatnio nawet zaczęłam widzieć nowe efekty, hurrraaa! :D <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd takie kalendarze z Chodzią?<3

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję samozaparcia i wytrwałości!;)
  Trafiłam tu do Ciebie przez czasopismo Be Active i Twoją przemianę tam zamieszczoną, bardzo gratuluję, bo naprawdę wykonałaś kawał dobrej roboty!:) Na prawdę możesz każdego dnia być z siebie jeszcze bardziej dumna.
  Ja niestety cierpię na brak czasu i to dosłowny, jednakże staram się min. 3 razy w tygodniu ćwiczyć i zawsze ja tu wchodzę to naładuje się pozytywną energią i motywacją. Dziękuję;)
  Bardzo przyjemnie czyta mi się Twoje posty! Już nie mogę się doczekać podsumowania lipca, bo coś czuję,że będzie mega aktywnie!
  Pozdrawiam i ściskam:)

  OdpowiedzUsuń