KONKURS- wygraj zestaw Hello Slim!

Większość zakręconych na punkcie zdrowego trybu życia na pewno zetknęła się ze wspaniałymi herbatkami Hello Slim! Dziś razem z marką mamy dla Ciebie konkurs, w którym wygrać możesz zestaw herbat. Co należy zrobić? Przeczytaj koniecznie do końca ten wpis!


Grafika konkursowa

Przed Tobą lista kroków do wygranej:


1. Obserwuj mnie (@martynaagab) oraz konto Hello Slim (@helloslim_official) na Instagramie lub polub mój fanpage: Nowe ciało- nowe życie oraz stronkę Hello Slim: Hello Slim na Facebook'u.
2. Skopiuj grafikę konkursową i umieść ją na swoim profilu na Instagramie lub udostępnij post konkursowy lub link do tego wpisu na swoim profilu na Facebook'u.
3. Oznacz wpisy na Instagramie lub Facebook'u tagiem: #helloslimkonkursncnz oraz na Instagramie oznacz mnie: @martynaagab a na Facebook'u moją stronkę: Nowe ciało- nowe życie.
4. Przygotuj zdjęcie z herbatą w roli głównej, liczy się Twoja inwencja twórcza. Opublikuj zdjęcie na Instagramie lub Facebooku z tagiem: #helloslimkonkursncnz. Możesz udostępnić więcej niż jedną pracę konkursową.

Masz czas do 13.10.2016 do godziny 23:59! Wyniki ogłoszę w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu.REGULAMIN
1. Konkurs trwa od 29/09/2016 do 13/10/2016 do godziny 23:59
2. Organizatorem konkursu autorka bloga Nowe ciało - nowe życie oraz marka Hello Slim, która jest także sponsorem nagrody.
3. Żeby wziąć udział w rozdaniu spełnić trzeba warunku wymienione powyżej- 4 kroki do wygranej.
4. Wyniki ogłoszę najpóźniej 16/10/2016.
5. Zwycięzca musi przesłać dane potrzebne do wysyłki na adres martyna.gabrych@gmail.com w ciągu 3 dni. W innym wypadku nagroda przepada i wyznaczę kolejnego zwycięzcę
7. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez autorkę bloga.
8. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zniszczenie przesyłki podczas transportu.
6. Koszty wysyłki pokrywa sponsor nagród.9. Konkurs nie podlega przepisom z Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z 29 lipca 1992 
(Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z pózn. zm.)
10. Osoba biorąca udział w rozdaniu akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych 
(Dz. U. Nr 133 pozycja 833)
Powodzenia! ;*

Chcesz zapoznać się z herbatkami? Koniecznie przeczytaj moją recenzję! KLIK

CONVERSATION

2 Komentarze: