Program Mission Beach Body Ewy Chodakowskiej - recenzja

Najnowszy program Ewy Chodakowskiej podbił serca Fajterek! Wyróżnia się on na tle pozostałychi szczerze mówiąc, dobrze wiem dlaczego! Zastanawiasz się nad zakupem płyty lub odpaleniem go na platformie BeActive TV? Przeczytaj moją recenzję, a rozwieję Twoje wątpliwości!


Program Mission Beach Body powstał, by pomóc w walce o piękną figurę na lato i lata. Należy on do programów dynamicznych. Naszpikowany jest podskokami w przeróżnej formie. Zestaw ma na celu
redukcję zbędnych kilogramów, wysmuklenie nóg, podniesienie pośladków, płaski brzuch i likwidację cellulitu. Ewa obiecuje, że będzie dynamicznie, gorąco i efektywnie, i tak jest!


Program to 9 rund. Każda z nich składa się z dwóch ćwiczeń, które powtarzane są na przemian trzykrotnie. Jedno z nich jest zwykle bardzo skoczne, drugie statyczne. Jest to idealne połączenie pozwalające wykonanie całego zestawu osobom o różnym poziomie zaawansowania!

Mission Beach Body trwa ok. 40 minut. Trening główny to 27 minut ćwiczeń + krótkie przerwy między rundami, w których Ewa pokazuje kolejne ćwiczenia, a my mamy chwilę na oddech i łyka wody. Część główna poprzedzona jest łatwą i przyjemną rozgrzewką, trening kończy kilkuminutowy stretching.

Do wykonania programu potrzebujesz wygodnego ubrania i sportowych butów. Nawet mata jest zbędna. Znakomita większość ćwiczeń wykonywana jest w pozycji stojącej. Mamy bardzo dużo przysiadów, wykroki, przeskoki i skipy. Kilka ćwiczeń wykonywanych jest w podporze na dłoniach. Do tego wystarczy kawałek podłogi! Do wykonania programu nie potrzebujesz też dużo przestrzeni. Nie ma wymówek!

Zanim zdecydowałam się na napisanie recenzji, postawiłam sobie pytanie, co tak właściwie wyróżnia ten program i dlaczego osobiście tak lubię go wykonywać. Po chwili namysłu doszłam do wniosku, że ćwiczenia, z których się składa, są stosunkowo łatwe. Program pozwala stuprocentowo skupić się na technice ćwiczeń i przyspieszyć maksymalnie tam, gdzie jest to możliwe. Za każdym razem można dać z siebie więcej i wykonać zestaw jeszcze dokładniej! Mission Beach Body to ponadto program, po którego wykonaniu czujemy pełną satysfakcję! Czuć pracujące mięśnie i przyspieszoną akcję serca! Mam nadzieję, że wiesz o czym mówię!

Mam nadzieję, że dasz sobie i temu programowi szansę. Jeżeli masz dodatkowe pytania, śmiało!

Program zamówisz w sklepie Bebio TUTAJ lub odtworzysz go po zakupie dostępu do platformy https://beactivetv.pl

Do dzieła! Pamiętaj, to Twój czas!

Martyna

CONVERSATION

1 Komentarze:

  1. Ja też przepadam za Mission Beach Body �� Mija niespodziewanie szybko, a satysfakcja z wykonania jest ogromna �� Ten programam ma w sobie to coś ☺ Pozdrawiam ��

    OdpowiedzUsuń